Lika nekretnine

Sjajni rezultati Hrvatskog moto kluba Otočac

Objavljeno: 19.04.2021

OTOČAC - Nakon prošlogodišnje pauze protekli vikend su sudionici i ljubitelji mogli uživali u extreme enduru. Moto klub Azelea bio je ovog vikenda (subota i nedjelja) organizator ovog događanja u Kunovacu Kupirovačkom.

Za Hrvatski moto klub Otočac nastupilo je pet vozača i jedan tim. Uz redovne vozače utrka Ivana Kotvicu i Emila Kotvicu novoosnovani MAJ100RINA RACING TEAM predstavljali su vozači Antonio Cvitković, Ante Fumić i Maro Žitković.

Antonio Cvitković je u klasi Silver s prolaznim vremenom utrke od 1:51:15.449 osvojio 5. mjesto sveukupno i 1. mjesto u poretku Prvenstva Hrvatske.

Maro Žitković je u klasi Silver s prolaznim vremenom utrke od 2:45:00.374 osvojio 24. mjesto sveukupno i 3. mjesto u poretku Prvenstva Hrvatske.

Ante Fumić je u klasi Bronze s prolaznim vremenom utrke od 2:02:25.967 osvojio 7. mjesto sveukupno i 4. mjesto u poretku Prvenstva Hrvatske.

Ivan Kotvica je u klasi Bronze s prolaznim vremenom utrke od 2:50:16.464 osvojio 28.mjesto sveukupno i 11. mjesto u poretku Prvenstva Hrvatske.

Emil  Kotvica je u klasi Veteran + 50 s prolaznim vremenom utrke od 4:53:37.272 osvojio 13. mjesto sveukupno i 3. mjesto u poretku Prvenstva Hrvatske – obavještava HMKO.