Lika nekretnine

NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina

Objavljeno: 28.05.2016

NK Otočac lakše je nego očekivano s 3:0 savladao NK Rudar iz Labina, a to je bila utakmicu posljednjeg kola MŽNL NS Rijeka. Od samog starta domaćin je bio bolji i snažniji te je u prvom poluvremenu imao osam neostavrenih prilika, da bi na odmor otišli sa rezlutatom 2:0. Prvi zgoditak iz slobodnog udarca postigao je Lucijan Tomac a drugi zgoditak Darko Vukić.

U drugom poluvremenu ponovno domaćin je bio nadmoćniji dok su se gosti branili domaćin NK Otočac je postigao i treći pogodak ponovno Lucijan Tomac, koji se ovim golom svrstava u najboljeg strijelca lige. Do kraja utakmice Labinjani su izgledali kao razbijena vojska, a Otočac je i dalje prijetio. Rezultat je ipak ostao 3:0. Glavni sudac je Zoran Janković iz Rijeke koji nije imao puno posla jer nije bilo žutih kartona.

Ovom pobjedom NK Otočac ima šanse za opstanak u ligi. Veliku potporu igračima davali su i navijači "Killersi", a na tribinama bilo je oko 100 gledatelja. Valja napomenuti da su se za vrijeme utakmice prikupljali dobrovoljni prilozi za obnovu Vodotornja u Vukovaru.