Lika nekretnine

Pobjeda SENIE !

Objavljeno: 13.04.2014

Ženski rukometni klub  SENIA sastao se sa  ženskim rukometnim klubom TREŠNJEVKA 2, rezultat 27 : 26.

SENIA: Legac,Lekaj(2),Rukavina(7),Butolo(8),Koričić,Deželjin,Orlić(3),Tomljanović(6),Katalinić,Babić(1),Šarić

TREŠNJEVKA 2 :Medaković,Čagalj(2),Pašalić,Heraković(5),Horžić,Šimara(12),Lojen,Ristevski(2),Prpić,Tursan(1),Slukan,Perkušić(4)

Gošće iz Zagreba povele su 4:0,ali domaće igračice dolaze do izjednjačenja 8:8.Pred kraj drugog poluvremena opet se povečava razlika gostujuće ekipe i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 12 : 15.U nastavku utakmice ekipa Senie izjednačava rezultat na 16 : 16.Tada počimlje izmjenjivanje rezultata i ni jedna ekipa nije se odvajala s više od dva gola razlike.Pobjeda,napete i do kraja rezultatski neizvjesne utakmice pripala je zasluženo ekipi Senie.

Najviše golova u ekipi Senie dale su butolo(8) i Rukavina(7),a kod gošći najbolji strijelac bila je Šimara(12) golova.

U poluvremenu utakmice senjska publika  pozdravila je velikim aplauzom senjske rukometne osvajačice (godište 2004/2005) medalja na nadavnom završenom Državnom prvenstvu hrvatske u Karlovcu.