RK SENJ - RK PETRINJA  31 : 20

RK SENJ : Jeličić,M.Orlić(5),Pleša(1),Brdar(4),Štokić(6),Vlatković,Butorac,Debelić(3),Zrinski,Kremenić,I.Kremenić,Čosić(8),F.Nekić(1),M.Nekić(3)

RK PETRINJA :

Žugaj,Djaković(5),Markulj,Prišek,Duvančić(1),Fiala,Pavičić,Marić(1),Jurković(2),Kokan(8),Vujanović(3)

Iako početak utakmice rezultatski nije odgovarao senjskoj publici, 8. minuta 2:1 za domaču ekipu.Na kraju su ipak otišli kuči zadovoljni rezultatom i igrom svojih uskoka.

Senjani se "bude" i preuzimaju inicijativu na terenu i na poluvrijeme odlaze rezultatom 15 : 8.

U nastavku utakmice još bolja igra domaćina i gosti moraju biti sretni da nije bilo i više lopti u mreži vratara  Žugaja.

Na kraju više nego zaslužena pobjeda domačina rezultatom 31 : 20 .

Najbolji strijelac u ekipi Senja bio je Armando Čosić s 8 postignutih golova,a u ekipi Petrinje Hrvoje Kokan također s 8 postignutih golova.