Pobjeda senjskih rukometaša u 22. kolu II lige -zapad

Objavljeno: 03.05.2014

RK"Senj" - RK"Mladi rudar" Labin 26 : 25  /15:13/

RK "Senj" :D. Jeličić,A. Orlić 2,M. Orlić 3,N. Pleša,T. Brdar 1,J. Štokić 9,I. Vlatković,D. Butorac,A. Debelić 1,K. Zrinski,M. Kremenić 2,I. Kremenić 1,A. Čosić 2,F. Nekić 2,M. Nekić 3

RK "Mladi rudar" Labin : N. Bijelić, F. Bartolić 6, A. Jurman, M. Paliska, I. Banović 2, A. Lazar 3,  K. Štucin, M. Tursunović, M. Kruneš 1, V. Gruičić 3, L. Vlaho, N. Kostić 3, D. Mayer 3, V. Gruičić 4

Zadnji susret RK"Senj" na svom parketu  završio je pobjedom 26 : 25. Stalnim izmjenjivanjem vodstva Senjani su ipak otišli na odmor sa rezultatom 15 : 13.

U nastavku isti scenarij iz prvog poluvremena,stalna promjena rezultata,ali igrači trenera Stipe Filipovića daju sve od sebe i  na kraju pobjeđuju čvrstu momčad iz Labina.

Vrijedna pobjeda senjskih rukometaša. U 23. minuti susreta povrijedio se jedan od najiskusnijih igrača domačina Tihomir Brdar,koji nije mogao više nastaviti igru.

Vratar domačina Karlo Zrinski je svojim obranama / 18 / pridonio velikoj pobjedi senjana.

Najbolji strijelac kod domačina bio je Josip Štokić sa 9 postignutih golova,dok kod gostiju najviše golova 6 postigao je Filip Bartolić .

Senjska publika če i slijedeče sezone u Športskoj Dvorani"Robert Barbić Beli" pratiti utakmice RK"Senj" u II hrvatskoj rukometnoj ligi zapad