Lika nekretnine

Završeno 21. ekipno prvenstvo Hrvatske u pikadu

Objavljeno: 19.05.2014

U nedjelju 18. svibnja završeno je 21. ekipno prvenstvo Hrvatske u elektroničkom pikadu, koje se odigralo u Senju u našoj sportskoj dvorani Robert Barbić Beli.

Na ovom po broju učesnika najvećem prvenstvu sudjelovalo je 650 natjecatelja iz svih krajeva Hrvatske.

Uz izuzetnu konkurenciju u svim kategorijama na kraju su zasluženo slavili favoriti od kojih se to najviše i očekivalo.

Boris Krčmar najbolji svjetski igrač u elektroničkom pikadu predvodio je pobjedničku ekipu Janje Alfa Team, (Zagreb) osvojivši treću uzastopnu titulu prvaka države u posljednje četiri godine.

Kod dama prvo mjesto osvojile su cure iz ekipe Nevera (Viškovo),  predvođene  najboljom hrvatskom igračicom pikada Vlatkom Lešić.